Pokud potřebujete pomoc s vytvořením objednávky. Neváhejte, rád pomůžu 605 105 026 - Viktor

Litinová pánev WOK

Litinová pánve WOK: Klasika, která překračuje čas

LITINOVÁ PÁNVE WOK

Litinová pánve WOK jsou tradičním čínským nádobím, které je populární nejen v Číně, ale také v celé Asii. Tento vynález se stal velmi oblíbeným díky svému tvaru polokoule, který umožňuje rychlou a efektivní přípravu jídla. V minulosti bylo v Číně málo palivového dřeva, což znamenalo, že oheň musel být rychle zapálen a jídlo rychle uvařeno. WOK pánev se stala ideálním řešením pro tyto podmínky.

Pokud hledáte nádobí, které umožní rychlé smažení masa, zeleniny nebo nudlí, aniž by došlo ke ztrátě chuti, vůně a struktury, litinový WOK je tím správným výběrem. Tento typ nádobí se hodí jak pro profesionální kuchaře, tak i pro vaření na otevřeném ohni v přírodě nebo pro použití v domácí kuchyni. S litinovým WOKem si užijete snadné a rychlé vaření, které zachová všechny přírodní chutě a vůně.

 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

   
 • Litinová pánev WOK 3,7l 280x96 mm Kód: W28
  Litinová pánev WOK 3,7l 280x96 mm
  Vyprodáno

  Litinová WOK pánev o objemu 3,7 litrů a rozměrech 280x96 mm je ideální pro dokonalé smažení masa, brambor a zeleniny. Je vhodná také pro přípravu pokrmů východní kuchyně a polévek.

  Experimentování s ní je nekonečné!


  980 Kč
  Značka: Brizoll Záruka: 2 roky
 • Litinová pánev WOK 3,7l 280x96 mm Kód: W30
  Litinová pánev WOK 4,7l 280x96 mm
  Vyprodáno

  Litinová pánev WOK 4,7l s polokulovitým tvarem je nezbytným kuchyňským pomocníkem pro vynikající východní kuchyně. S touto páneví můžete dokonale smažit maso, brambory a zeleninu a připravit různé pokrmy s výraznými exotickými chutěmi. Navíc díky objemu 4,7 litru můžete použít i na vaření polévek.

  Pánev WOK je vyrobena z litiny, která zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla pro dokonalý výsledek vašeho jídla.

   


  1 100 Kč
  Značka: Brizoll Záruka: 2 roky
 • Litinová pánev WOK SE SKLENĚNOU POKLICÍ Kód: W28-6
  Litinová pánev WOK se skleněnou poklicí 3,7l 280x96 mm
  Objednáno

  Litinová pánev WOK se skleněnou poklicí 3,7l 280x96 mm je ideální volbou pro všechny milovníky východní kuchyně. Díky jedinečnému polokulovitému tvaru a skleněné poklici, umožňuje rychlou a dokonalou přípravu nejrůznějších pokrmů s minimální ztrátou vlhkosti a výrazným zachováním chutí.

  Tato plynulá a štíhlá pánvička nabízí vynikající kontrolu nad teplotou a je vhodná pro smažení, pečení, vaření a dušení. S kapacitou 3,7 litru můžete bez problémů připravit dostatečné množství pokrmů pro celou rodinu nebo skupinu přátel.

  Litinová konstrukce pánve zajišťuje dlouhou životnost, zatímco skleněná poklice umožňuje snadné sledování procesu vaření bez nutnosti odstraňovat poklici. S touto páneví WOK můžete být kreativní a experimentovat s různými chutěmi a příchutěmi východní kuchyně.

   


  1 200 Kč
  Značka: Brizoll Záruka: 2 roky
 •  
 • Litinová pánev WOK SE SKLENĚNOU POKLICÍ Kód: W30-6
  Litinová pánev WOK SE SKLENĚNOU POKLICÍ 4,7l 300x103 mm
  Objednáno

  Litinová pánev WOK SE SKLENĚNOU POKLICÍ 4,7l 300x103 mm jedinečný polokulovitý tvar je vhodný pro dokonalé smažení masa, brambor, zeleniny i přípravu různých pokrmů východní kuchyně. V takových pokrmech můžete vařit i polévky, experimentům se meze absolutně nekladou!

  V takových pokrmech můžete vařit i polévky, experimentům se meze absolutně nekladou!

   


  1 500 Kč
  Značka: Brizoll Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem